З метою підтримання громадського порядку та благоустрою на вулицях міста звертаємося до Вас з проханням, під час проведення заходів з нагоди  святкування 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, бути взаємно ввічливими, ставитись один до одного з повагою, а особливо до тих, для кого ці свята є не тільки історією нашої держави, а й частиною життя. Поставтесь з розумінням до поглядів та переконань старшого покоління.

         В святкові дні не зловживайте спиртними напоями, що призводить до небажаних наслідків, в громадських місцях поводьтеся чемно, не порушуйте громадський порядок та благоустрою міста.

         Нагадуємо Вам, що 21.01.2011 року підписаний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв». Тому, просимо Вас дотримуватись правил вживання пива та слабоалкогольних напоїв на вулицях та громадських місцях.

До осіб, які допускатимуть правопорушення в громадських місцях під час проведення вказаних заходів, будуть вживатися міри адміністративного та кримінального характеру.

Пам’ятайте: не знання закону не звільняє Вас від відповідальності.

Добові зведення

01 серпня 2017 року

За добу поліцейськими міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано 125 повідомлень про події та злочини, по лінії кримінальної поліції 11, розкрито 5

Увага Розшук!