Сьгодні  я викликала наряд поліції з приводу хамської поведінки охорони і персоналу магазину- складу , що по вулиці Ярмарковій віля Центрального ринку. По перше чекала близько 40хв. Потім після приїзду поліції я зрозуміла , Що поліція лише по телебаченню з народом. А пицидентом стало те , що я відмовилась покласти свою особисту сумку в якій були цінні речі і зауважу , що перед входом я розкрила її і показала охороні магазину , що товару який реалізується в їхньому магазині немає. І запропонувала також показати свою сумку при виході з мазазину. На що охоронець відмовився від пропозиції і випроводив мене з магазину . Та згідно закону захисту прав споживачів, а саме до пункту 21постанови Кабінету Міністрів Українивід 15,05,2006 №833 і Ц. К України ст.942, ст.951., я маю право вільно пересуватися магазином зі своїми речами, крім тих речей які реалізуються в даному магазині.Коли приїхали поліціянти то першим що запитали- в чому річ? Ви що хочете щоб ми вас в магазин завели?Виші права ніхто не порушував.А свої цінні речі візьміть у кишені. Тобто-я повинна витрусити з сумки-документи, гроші, ліки, ключі і все інше? Де набрати такі кишені??? Потім коли я повідомила Що напередодні з цією самою сумкою нормально і спокійно купила в магазині собі туфлі , на що сказав адміністратор , що сумки в мене не було. В магазині доречі є відеонагляд. Я запропонувала переглянути відео і навіть вказала час відвідин. На що в присутності правоохоронців адміністраток по -хамськи виставила мене-Іди свідси, тут нерви тріпаєш, тобі що магазинів мало. А поліція зробила вигляд ,що не чують. Тепер я зрозуміла_Змінилася лише форма одягу і назва, а все інше на місці. Про яку Європу можна говорити, коли самі представникизакону не прислухаються до людей. Ще б не було б так прикро, якби поліціянти не питали мене статті закону які я вважаю порушили в присутності того ж охоронця. На той момент я не була готова відповісти. Та зараз можу точно сказати , що правда на моєму боці. Я в свій час теж працювала менеджером з продажу і знаю що дозволено і що ні. Поліційський екіпаж з номерами-0779. Перший виклик був в 14,22. Мабуть якби когось побили, то тоді видно,що працює поліція,а так то ні. Бо приїхали в 15,01 та ше питали навіщо викликали.

 

 

Останнім часом на території обслуговування Білоцерківського відділу поліції збільшилася кількість випадків крадіжок майна громадян з автівок. Здебільшого жертвами злочинців стають автолюбителі, які недостатньо уваги приділяють безпеці власного транспортного засобу: залишають його на неосвітлених стоянках, не встановлюють систему сигналізації, залишають в автівці інструмент та інші цінні речі.

 

Детальніше...
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Публічну безпеку громадян та правопорядок у день пам’яті та 72-річниці перемоги у Другій світовій війні забезпечували понад 50 правоохоронців Білоцерківського відділу поліції, спільно з громадськими формуваннями «Щит» та «ЦК Азов».

Детальніше...
 

 

 

 

 

 

 

 

07 травня цього року близько 03 години ночі під час відпочинку компанії поблизу ставка в селі Глушки Білоцерківського району від кульового поранення в область ока загинув житель Білоцерківщини. Правоохоронці Білоцерківського відділу поліції по «гарячим слідам» затримали підозрюваного у вбивстві чоловіка, 1977 року народження.

Детальніше...
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Правоохоронці  Білоцерківського відділу поліції закликають громадян бути пильними. Активізували свою діяльність шахраї – «благодійники», які пропонують надати значні скидки на придбання товарів в мережах супермаркетів.

Детальніше...
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управлінням превентивної діяльності ГУНП в Київській області  спільно з Департаментом освіти і науки Київської обласної держадміністрації проведено змагання клубу веселих та найкмітливіших Юних інспекторів руху під гаслом «Молоде покоління - за безпеку руху!» в якому взяло участь 9 команд. Команда КВН ЮІР «ДжиДАІ» Білоцерківської спеціалізованої школи № 1 посіла 2 місце.

Детальніше...
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Співробітники Білоцерківського відділу поліції затримали молодика, який займався розповсюдженням наркотичних речовин.

Детальніше...
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04 травня 2017 року працівники відділу обслуговування автотранспорту Головного управління Національної поліції в Київській області здійснили технічний огляд  49 одиниць автотранспорту Білоцерківського відділу поліції та проекзаменували поліцейських на знання Правил дорожнього руху.

Детальніше...
 

 

Працівниками Білоцерківського відділу поліції «по гарячим слідам» встановлено та затримано 39-річного чоловіка, який 29 квітня вдерся до помешкання 88-річної своєї родички, жительки села Озерна. Де вимагаючи гроші та застосувавши насильство до пенсіонерки, заволодів коштами у сумі 1000 гривень. 

Детальніше...
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поліція Білоцерківщини звертається до громадян із проханням бути більш пильними, оскільки випадків шахрайства останнім часом суттєво побільшало.

Детальніше...
 

Добові зведення

09 травня 2017 року

За добу правоохоронцями міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано 85 повідомлень про події та злочини, по лінії карного розшуку 7, розкрито 1

Увага Розшук!