В лютому - березні цього року зросла кількість повідомлень до Білоцерківського відділу поліції  від жителів міста Біла Церква та Білоцерківського району про крадіжки могильних огорож з місць поховань їхніх родичів на кладовищі «Сухий Яр» в місті Біла Церква.

 

 

 

 

 

 

 

 

Під час проведення оперативно-розшукових дій працівники кримінальної поліції встановили, що до крадіжок огорож з могил причетний раніше судимих та ніде не працюючий місцевий житель, 1972 року народження.  Правопорушник дав правдиві покази по десяти фактам крадіжок та вказав на місця зберігання знятих металевих огорож, які правоохоронці вилучили у затриманого в якості речових доказів та вказав на місця збуту демонтованих могильних огорож.  Наразі пред’явлено підозру  вказаній осіб по 10 епізодах злочинної діяльності. Перевіряється причетність вандала до вчинення інших аналогічних правопорушень.

Слідчим відділом відкриті кримінальні провадження за  ст .297 (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

 

 

Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на bc-mvs.gov.ua обов’язкове

Добові зведення

01 серпня 2017 року

За добу поліцейськими міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано 125 повідомлень про події та злочини, по лінії кримінальної поліції 11, розкрито 5

Увага Розшук!