Щорічно в тисячах храмів по всьому світу лунає дзвін, сповіщаючи про воскресіння Христове. З метою підтримання громадського порядку та публічної безпеки, на весь період святкування Великодня та поминальних днів, поліція  Білоцерківщини переходить на посилений режим несення служби.

Шановні жителі та гості міста Біла Церква та Білоцерківського району, звертаємося до Вас з проханням, під час проведення культових відправ Великодньої служби, в подальших святкуваннях та поминальних днів, бути взаємно ввічливими, ставитись один до одного з повагою та розумінням до релігійних віросповідань. Не зловживайте спиртними напоями, в публічних місцях поводьтеся чемно, не порушуйте громадський порядок та благоустрій міста, тактовно поводьте себе в місцях поховань, не допускайте зневажного ставлення до захоронень та актів вандалізму на кладовищах.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в місцях скупчення людей підвищується ризик постраждати від дій  кишенькових злодіїв. Будьте пильні! Також не залишайте надовго без нагляду автотранспорт, цінні речі та документи в салоні авто.

До осіб, які допускатимуть правопорушення в громадських місцях під час проведення вказаних заходів, будуть вживатися міри адміністративного та кримінального характеру.

Для віруючих свято Пасхи – символ перемоги життя над смертю, початку нового просвітленого шляху. Прийміть найщиріші вітання і побажання з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя,  добро, здоров’я  та благополуччя. 

Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на bc-mvs.gov.ua обов’язкове.

Добові зведення

01 серпня 2017 року

За добу поліцейськими міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано 125 повідомлень про події та злочини, по лінії кримінальної поліції 11, розкрито 5

Увага Розшук!