20 квітня місто Біла Церква перейняло естафету Всеукраїнського флешмобу з безпеки дорожнього руху, в якому прийняли участь працівники сектору превенції Білоцерківського відділу поліції  разом з  учнями Білоцерківської загальноосвітньої школи № 20.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На площі поблизу Білоцерківської міської ради школярі інсценували порушення правила дорожнього руху, виїхавши на роликах та самокаті на проїжджу частину, до дітлахів під'їхав автомобіль поліції та правоохоронці зробили зауваження, нагадавши учням про правила дорожнього руху та безпечну поведінку на дорозі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після цього відбулись танці поліцейських з жезлами, школярів зі знаками дорожнього руху та запуск кольорових кульок в небо. Наостанок дітлахів заохотили, пригостивши солодкими ласощами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Так білоцерківці долучилися до Всеукраїнського флешмобу з безпеки дорожнього руху, мета якого – привернути увагу містян до теми правомірної поведінки на автошляхах та нагадати їм основні правила дорожнього руху.

Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на bc-mvs.gov.ua обов’язково

 

Добові зведення

01 серпня 2017 року

За добу поліцейськими міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано 125 повідомлень про події та злочини, по лінії кримінальної поліції 11, розкрито 5

Увага Розшук!