Напередодні роковин Чорнобильської катастрофи в актовій залі Білоцерківського відділу поліції  вшанували подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запрошених пенсіонерів та ветеранів ОВС - ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС привітав заступник відділу поліції Олександр Парадній, який  вручив подяки від імені колективу Білоцерківського відділу поліції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рада ветеранів пенсіонерів ОВС вручила ліквідаторам подарунки та надала грошові допомоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 квітня цього року відбулися заходи вшанування ліквідаторів та покладання квітів до пам’ятного знаку «Чорнобильський дзвін», розташованого на масиві Леваневського в місті Біла Церква.

Колектив Білоцерківського відділу поліції висловлює щиру подяку та шану усім ліквідаторам. Глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах та зичимо їм міцного здоров’я.  Для нинішніх правоохоронців Герої Чорнобиля назавжди залишаться прикладом для наслідування. 

Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на bc-mvs.gov.ua обов’язкове.

Добові зведення

01 серпня 2017 року

За добу поліцейськими міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано 125 повідомлень про події та злочини, по лінії кримінальної поліції 11, розкрито 5

Увага Розшук!