Так, 22 та 24 квітня до чергової частини Білоцерківського відділу поліції надійшли повідомлення від лікарів Білоцерківської міської лікарні № 2 про  те, що до їх лікарняного закладу були доставлені чоловіки з проникаючими ножовими пораненнями грудної клітини та фактом вживання алкоголю.

Під час проведення оперативно-розшукових дій було встановлено, що в  першому випадку 40-річний місцевий житель отримав тілесне ушкодження, а саме ножове поранення грудної клітини за місцем проживання, під час сварки, що виникла в ході  спільного розпиття спиртних напоїв із 29-річною знайомою.

Подібна ситуація трапилась вже 24 квітня з іще одним  54-річним жителем міста Біла Церква, різниця лише в тому, що удар в грудну клітини ножем він отримав від власної дружини. В стані алкогольного сп’яніння  та з тілесним ушкодженням у вигляді ножового поранення грудини зліва чоловіка було доставлено до лікарні.

В обох випадках  слідчим відділом Білоцерківського відділу поліції відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.121(Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Двом мешканкам Білої Церкви загроджує позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років. Слідство триває.

Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на bc-mvs.gov.ua обов’язково

Добові зведення

01 серпня 2017 року

За добу поліцейськими міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано 125 повідомлень про події та злочини, по лінії кримінальної поліції 11, розкрито 5

Увага Розшук!