Надійне функціонування автопарку правоохоронців - один з тих аспектів, на яких тримаються оперативність та мобільність поліцейських підрозділів, а відтак - і досягнення позитивних результатів у роботі поліції.

 

В Білоцерківському відділі поліції щорічно здійснюється технічний огляд транспортних засобів, який 04 травня цього року проводили працівники відділу обслуговування автотранспорту  Головного управління  Національної поліції  в Київській області. За їх висновком, правоохоронці Білоцерківської поліції з усією відповідальністю віднеслись до перевірки, а на протязі року, належно експлуатували та проводили необхідні ремонтні роботи автомобілів.

Саме тому, технічний стан  сорока дев’яти одиниць службового транспорту Білоцерківського відділу поліції визнано таким, що задовольняє вимогам перевірки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також цього дня, правоохоронці за якими закріплений службовий автотранспорт були проекзаменовані на знання Правил дорожнього руху з метою перевірки знання діючих правил та недопущення правопорушень на дорогах за участі працівників поліціїї.

Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на bc-mvs.gov.ua обов’язкове.

Добові зведення

01 серпня 2017 року

За добу поліцейськими міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано 125 повідомлень про події та злочини, по лінії кримінальної поліції 11, розкрито 5

Увага Розшук!