З метою залучення широкого загалу школярів  до участі в роботі, спрямованій  на запобігання та профілактику дитячого дорожньо-транспортного травматизму, прищеплення неповнолітнім поваги до професії працівника поліції днями на Бориспільщині було проведено змагання  команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху. В турі взяло участь 9 команд загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Київської області. Білоцерківщину представила команда КВН ЮІР «ДжиДАІ» Білоцерківської спеціалізованої школи І-IIІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням Слов’янських мов. Завданням команд стало попередження дорожньо-транспортних пригод за участі дітей, закріплення знань з безпечної поведінки дітей на дорозі та залучення дітей до участі в пропаганді безпечної поведінки на вулицях та дорогах.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Команда наших юних земляків посіла почесне 2 місце та була нагороджена дипломом та цінним подарунком.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юні КВНщики порадували вболівальників кмітливістю,  веселими історіями з життя пішоходів та водіїв, а також умінням захопити грою та створити для всіх атмосферу гарного настрою. 

Білоцерківський відділ поліції.

 ГУ Національної поліції в Київській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на bc-mvs.gov.ua обов’язкове.

Добові зведення

01 серпня 2017 року

За добу поліцейськими міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано 125 повідомлень про події та злочини, по лінії кримінальної поліції 11, розкрито 5

Увага Розшук!