З цього приводу в актовому залі Білоцерківського відділку поліції відбулися урочистості. Поліцейських вітав начальник Білоцерківського ВП Сергій Возненко, також до привітань долучилися Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий, голова Білоцерківської районної адміністрації Геннадій Ждегур, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, а також депутат Київської обласної ради  Петро Микитович Мороз.

Очільник Білоцерківського ВП привітав своїх колег зі святом та побажав, міцного здоров’я та успіхів в роботі.

Міський голова зауважив, що за останні два роки рівень довіри населення до поліції значно виріс. «Я особисто спілкуюся з людьми і можу сказати, що вони вам довіряють. Продовжуйте в тому ж дусі!»

Також під час урочистостей кращі працівники відділу були нагороджені почесними грамотами та подяками від Білоцерківського ВП, Білоцерківської міської ради, Білоцерківської районної ради та адміністрації, а також від Київської обласної ради.

 

                                                                                                                                     Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на bc-mvs.gov.ua обов’язкове

Добові зведення

01 серпня 2017 року

За добу поліцейськими міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано 125 повідомлень про події та злочини, по лінії кримінальної поліції 11, розкрито 5

Увага Розшук!